Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bieszków

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

90 000 zł602 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Lubsku 602 m2 ul. Gdańska. Z projektem budowlanym Twoje miejsce na wymarzony dom w spokojnej okolicy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może zależy Ci na inwestycji w spokojnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta daje Ci obie możliwości. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żagań

Żagań(Bieszków + 22 km)

3 333 000 zł465 m² 7 167,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 610 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości Powierzchnia użytkowa budynków: 465 m Powierzchnia działki: 0,861 ha (8610 m ) Dwie niezależne części mieszkalne + rozbudowana część biurowa Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem, ul. Niepodległości

Żary(Bieszków + 12 km)

1 199 000 zł253 m² 4 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Tylko W pltinum house! Na sprzedaż: przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 253 m z pięknie zagospodarowaną działką - Żary Prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 775 m² 209,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż narożna 38-arowa działka inwestycyjna w miejscowości Jasień, lubuskie. Nieruchomość usytuowana jest w strefie aktywności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żary

Sportowa,Żary(Bieszków + 12 km)

663 000 zł221 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), żary, okolice Zielonego Lasu. Dom znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żary

Śródmieście,Żary(Bieszków + 12 km)

165 000 zł1 922 m² 85,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną w Kadłubii o pow. 1922 m2 w cenie 165 tys. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Przy jej granicy są media (woda i prąd). Jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Żagań(Bieszków + 22 km)

1 800 000 zł1 100 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 736 m²

Żagań, dworek, sprzedam, 25 pomieszczeń, 1100 m2, cena 1 800 000 zł. Cena do negocjacji! Na sprzedaż oferuje Dworek z bardzo dużym potencjałem, położony w bliskim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Śródmieście,Żary(Bieszków + 12 km)

2 590 000 zł519,90 m² 4 981,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:278 m²

Nieruchomość inwestycyjna generująca dochód pasywny w postaci przychodu z najmu lokali handlowych, usługowych, mieszkalnych. Składa się z 3 kondygnacji, każda o pow. 173,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łukawy

Łukawy(Bieszków + 3 km)

144 000 zł3 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Łukawach 3600 m przestrzeni, ciszy i natury pod budowę domu Nie każdy szuka tylko gruntu. Czasem szuka się miejsca, w którym naprawdę będzie chciało się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Bieszków

Bieszków,lubuskie

200 000 zł60 000 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 6 hektarów podzielony na 15 działek o powierzchni od 3001 - 3255 mkw w okolicach Jasienia (ok. 40 km od Zielonej Góry). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bieszków

Bieszków,lubuskie

40 000 zł3 255 m² 12,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ciekawa oferta Na sprzedaż działka o powierzchni 3255 m2. Cena 40 000 zł. (z budynkiem gospodarczym). Klasa ziemi IV i V. W dokumentacji teren widnieje jako grunt rolny, jednak ze względu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij